Naše dlhoročné skúsenosti

Firma Wallis prináša oheň a teplo do vašich domovov už od roku 2002. Za sebou máme stovky realizácií obstavieb krbových vložiek, kachľových pecí, sporákov, ako aj vonkajších krbov a stavieb komínov. Stavby realizujeme na celom území Slovenska aj za hranicami v rámci krajín Európskej únie.

Dizajnový oheň je našou vášňou, preto ku každej zákazke pristupujeme ako k jedinečnej stavbe. Dbáme na originálny dizajn, ale zameriavame sa aj na technickú stránku diela. Všetko navrhujeme podľa vašich predstáv a potrieb objektu. Aby vám k spokojnosti nič nechýbalo,tak neodmysliteľnou súčasťou našej práce je aj kompletné poradenstvo. 

Pozrite sa, čo dokážeme

ocenenie za naj dielo2

Dňa 06.06.2019 sme, pri príležitosti Kachliarsko-Kominárskych Dní 2019, vyhlásili víťazov- kachliarov a kachliarskych firiem v INSPIRE SÚŤAŽI O NAJ DIELO KRBU A PECE. Vyhlasovanie cien sa uskutočnilo v prekrásnom prostredí Liptovskej Sielnice. Súčasťou vyhlásenia výsledkov súťaže bolo aj losovanie víťazov spomedzi hlasujúcich na internete.

Wallis spolupraca

Sila našej značky spočíva okrem našich skúseností a schopností aj v tom že pracujeme s najlepšími partnermi na trhu, ktorí sú overení kvalitou, trvácnosťou výrobkov a hlavne veľkým množstvom realizácii. Tu je zoznam niektorých naších partnerov...

cech stvorec 260

Staviame na našich dlhoročných skúsenostiach a neustálom vzdelávaní v oblasti krbárskeho a kachliarskeho umenia i znalosti materiálov. Absolvovali sme kachliarsku školu v Bratislave a sme registrovanými členmi cechu kachliarov SR.

S krbom, ako aj s prístupom pracovníkov a majiteľov firmy Wallis sme mimoriadne spokojný. Užívame ho už tretí rok bez závad a funguje skvele - dovolím si tvrdiť, že funguje až nad rámec mojich očakávaní. Kto túži v dome po pohľade do ohňa a naviac po funkčnom diele, ktoré nie je len estetická záležitosť tak tomu to z vlastnej skúsenosti odporúčam.
p. Bencko Budča
Chcem sa poďakovať firme Wallis za to, že priniesla teplo do nášho domova. Ďakujem za profesionálny prístup.
p. Bezrouk Budča
Pec máme už siedmy rok a cez vykurovaciu sezónu sa v nej kúri dennodenne – je to jediný zdroj kúrenia v dome. Kúrime len suchým drevom a pec funguje bezproblémovo. Pokiaľ sa aj vyskytli drobné problémy s elektronikou, pracovníci firmy Wallis nám to ochotne a bez dodatočných nákladov opravili. S pecou aj s prístupom zamestnancov sme naozaj spokojní.
p. Kohút Svit
Ďakujem, že ste spolu so svojimi ľuďmi svojím prístupom a šikovnosťou premenili moje predstavy na skutočnosť. Prajem Vám veľa podnikateľského šťastia a spokojných zákazníkov.
p. Majková Leváre
Dobrý deň, chcel by som veľmi pochváliť odvedenie Vašej práce. Vaša práca bola absolútne profesionálna, od počiatočnej vizualizácie, ktorá mi bola zaslaná na e-mail až po konečnú realizáciu. Krb je spravený kvalitne, precízne a podľa toho, čo som mal možnosť vidieť, používate len špičkové materiály, čo sa samozrejme odrazí aj na finálnom výsledku. Môžem Vás ostatným vrelo odporučiť, takáto profesionalita a ochota sa v dnešnej dobe často nevidí, no o to je vzácnejšia.
p. Ďurkech Počarová

PRINESIEME TEPLO AJ DO VÁŠHO DOMOVA.

Kontaktujte nás ešte dnes!

kontaktovať získať cenovú ponuku