Krby

Krb navodí v každom priestore pocit pohody a prinesie doň prirodzené teplo. Vybrať ten správny krb je celá veda. Našťastie na to nie ste sami, okrem samotnej realizácie sa na nás môžete spoľahnúť aj v rámci poradenstva. Pri výbere berieme v úvahu technickú konštrukciu, vzhľad i jeho umiestnenie.

V našej ponuke nájdete aj krby na plyn alebo bioalkohol, ktoré oceníte najmä vtedy, ak nemáte čas na manipuláciu s drevom. Na vašich pleciach ostane už len povinnosť užívať si teplo a pohodu.

Cesta za ideálnym krbom

  1. Inšpirujte sa.
  2. Načerpajte inšpirácie a nájdite do svojho domova ten správny kúsok.

  3. Nechajte si poradiť.
  4. Spojenie vašich požiadaviek a našich skúseností pretavíme do 3D vizualizácií.

  5. Staňte sa spokojným zákazníkom.
  6. Pridajte sa k našim spokojným zákazníkom a staňte sa našou referenciou.

Máte záujem? Kontaktujte nás.

Referencie

S krbom, ako aj s prístupom pracovníkov a majiteľov firmy Wallis sme mimoriadne spokojný. Užívame ho už tretí rok bez závad a funguje skvele - dovolím si tvrdiť, že funguje až nad rámec mojich očakávaní. Kto túži v dome po pohľade do ohňa a naviac po funkčnom diele, ktoré nie je len estetická záležitosť tak tomu to z vlastnej skúsenosti odporúčam.
p. Bencko Budča
Chcem sa poďakovať firme Wallis za to, že priniesla teplo do nášho domova. Ďakujem za profesionálny prístup.
p. Bezrouk Budča
Pec máme už siedmy rok a cez vykurovaciu sezónu sa v nej kúri dennodenne – je to jediný zdroj kúrenia v dome. Kúrime len suchým drevom a pec funguje bezproblémovo. Pokiaľ sa aj vyskytli drobné problémy s elektronikou, pracovníci firmy Wallis nám to ochotne a bez dodatočných nákladov opravili. S pecou aj s prístupom zamestnancov sme naozaj spokojní.
p. Kohút Svit
Ďakujem, že ste spolu so svojimi ľuďmi svojím prístupom a šikovnosťou premenili moje predstavy na skutočnosť. Prajem Vám veľa podnikateľského šťastia a spokojných zákazníkov.
p. Majková Leváre

PRINESIEME TEPLO AJ DO VÁŠHO DOMOVA.

Kontaktujte nás ešte dnes!

kontaktovať získať cenovú ponuku