kvalitná práca overená rokmi...

Zavolajte nám

Radi vám zodpovieme vaše otázky
na telefóne:

0903 772 901
0911 811 221

OFYR

The art of outdoor cooking

Interaktívny katalóg

Pozrite si náš interaktívny katalóg

Naši pracovníci absolvovali kachliarsku školu v Bratislave a sme dlhoročnými členmi cechu kachliarov

Preklad stránky

Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian Ukrainian

Stavba pecí, krbov, komínov

Našou hlavnou činnosťou je realizácia interiérových a exteriérových krbov, kachlových pecí a tiež stavba a frézovanie komínov:

Problematike alternatívneho vykurovania sa venujeme od roku 2002. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a neustálemu prehlbovaniu odborných znalostí z oblasti kachliarskeho remesla, používaniu originálnych materiálov, najnovších technológií a postupov dokážeme pružne reagovať na vývoj, náročné požiadavky trhu a predstavy Vás - našich zákazníkov.

Samozrejme Vám ponúkame odborné poradenstvo, od momentu, kedy sa začnete pohrávať s myšlienkou, akým spôsobom vykurovať Váš dom. Ideálna je konzultácia s odborníkom už vo fáze plánovania a projektovej dokumentácie, kedy dokážeme zvoliť vhodný systém vykurovania, v prípade potreby upraviť projekt, vybrať vhodný komínový systém a jeho umiestnenie a tak predchádzať zbytočným technickým obmedzeniam, stavebným zásahom a navyšovaniu nákladov.

Následne sa pokúsime zhmotniť Vašu predstavu o vzhľade diela vypracovaním 3D vyzualizácie a po odsúhlasení všetkých detailov môžeme začať so samotnou realizáciou. A keďže sa podieľame na vytvorení Vášho domova, naša spolupráca slávnostným zakúrením nekončí...

3D vizualizácie

3D vizualizáciazhmotníme Vašu predstavu vypracovaním 3D vizualizácie

 

Stovky realizácií...

Mapa SlovanskaNa Slovensku a v zahraničí máme už stovky realizácií !OFYR