wallis test 3

Prirodzené teplo do vášho domova

Realizácia a predaj krbovpecí a komínov.

logo cechu2

Sme členmi Cechu Kachliarov

Absolvovali sme kachliarsku školu a sme dlhoročnými členmi cechu kachliarov. Našou odbornosťou si môžete byť istí.

ofyr logo2

Varíme s Ofyrom

Odhaľte tajomstvo vonkajšieho grilovania a varenia s jedinečným ohniskom OFYR.

quality icon 12

Garantujeme vám spokojnosť počas celej životnosti diela

Naše diela vám budú prinášať radosť a úžitok počas dlhých rokov. Poskytujeme taktiež pravidelné kontroly, záručný a pozáručný servis.

Odborné poradenstvo

Súčasťou je aj odborné poradenstvo, a to od momentu, kedy sa začnete pohrávať s myšlienkou, akým spôsobom vykurovať váš dom. Pomôžeme vám zvoliť vhodný systém vykurovania, v prípade potreby upraviť projekt, vybrať vhodný komínový systém a jeho umiestnenie, a tak predchádzať zbytočným technickým obmedzeniam, stavebným zásahom a navyšovaniu nákladov. Vaše predstavy následne pretavíme do vizualizácie

Pozrite si naše rady a tipy

S krbom, ako aj s prístupom pracovníkov a majiteľov firmy Wallis sme mimoriadne spokojný. Užívame ho už tretí rok bez závad a funguje skvele - dovolím si tvrdiť, že funguje až nad rámec mojich očakávaní. Kto túži v dome po pohľade do ohňa a naviac po funkčnom diele, ktoré nie je len estetická záležitosť tak tomu to z vlastnej skúsenosti odporúčam.
p. Bencko Budča
Chcem sa poďakovať firme Wallis za to, že priniesla teplo do nášho domova. Ďakujem za profesionálny prístup.
p. Bezrouk Budča
Pec máme už siedmy rok a cez vykurovaciu sezónu sa v nej kúri dennodenne – je to jediný zdroj kúrenia v dome. Kúrime len suchým drevom a pec funguje bezproblémovo. Pokiaľ sa aj vyskytli drobné problémy s elektronikou, pracovníci firmy Wallis nám to ochotne a bez dodatočných nákladov opravili. S pecou aj s prístupom zamestnancov sme naozaj spokojní.
p. Kohút Svit
Ďakujem, že ste spolu so svojimi ľuďmi svojím prístupom a šikovnosťou premenili moje predstavy na skutočnosť. Prajem Vám veľa podnikateľského šťastia a spokojných zákazníkov.
p. Majková Leváre
Dobrý deň, chcel by som veľmi pochváliť odvedenie Vašej práce. Vaša práca bola absolútne profesionálna, od počiatočnej vizualizácie, ktorá mi bola zaslaná na e-mail až po konečnú realizáciu. Krb je spravený kvalitne, precízne a podľa toho, čo som mal možnosť vidieť, používate len špičkové materiály, čo sa samozrejme odrazí aj na finálnom výsledku. Môžem Vás ostatným vrelo odporučiť, takáto profesionalita a ochota sa v dnešnej dobe často nevidí, no o to je vzácnejšia.
p. Ďurkech Počarová

PRINESIEME TEPLO AJ DO VÁŠHO DOMOVA.

Kontaktujte nás ešte dnes!

kontaktovať získať cenovú ponuku